Data Market, Apple’ın “Yetkili Satıcı İş Ortağı” Oldu

Türkiye bilişim sektörü lider firmalarından Data Market, çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimliğiyle, müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri bir bilgi teknolojileri iş ortağıdır. 30 yılı aşan deneyimi ile Data Market, Apple ile tüm dünyada sayılı şirketlerin sahip olduğu Yetkili Satıcı (AAR) İş Ortağı olduğunu duyurdu.

Bu iş ortaklığı ile Apple Yetkili Satıcı (AAR) statüsü kazanan Data Market, müşterilerine uçtan uca sunacağı hizmet ve çözümler içeren özel avantajlar sunmaya hazırlanıyor. Her iki şirketin güçlü uzmanlık alanlarını birleştirerek daha fazla yenilik ve değer yaratmayı hedefliyor.

Dünyanın en iyi teknoloji şirketleriyle stratejik iş ortaklıkları olan Data Market, çoklu teknoloji ortamlarına ilişkin derinlemesine bir deneyime sahiptir. Bu sayede kurumsal pazarda, müşterilerine stratejik çözüm ve hizmetler ile bütünsel bir Apple deneyimi sunmayı amaçlıyor. Apple Business Manager ve AppleCare hizmetleri, MDM uzmanlığımız, dünyanın lider yazılım ve sanallaştırma çözümleri sunan global firmalara ait ün üst seviye yetkinliklerimiz, özelleştirilmiş SLA çözümleri içeren yaygın saha hizmetlerimiz ve finansal çözümleriz ile müşterilerimize farklı bir Apple deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.”

Data Market CEO’su Murat Boyla, Apple iş birliği ile ilgili :

“Müşterilerimize değer katan, farklılık yaratan ve rekabet güçlerini artıran teknoloji hizmet ve çözümleri sunmak ve en önemlisi sürdürülebilir teknolojilerle müşterilerimize hizmet vermek önceliklerimiz arasındadır. Data Market’in yapmış olduğu tüm çalışmalarındaki sürdürülebilirlik ilkesi ve çevresel bilinç ile ; Apple’ın sürdürülebilirlik ve çevresel bilinç konularındaki önemli adımları stratejik açıdan uyum içerisinde olmamızı sağlamıştır. Aynı zamanda bu iş ortaklığıyla farklı sektörlerdeki müşterilerimizin teknolojik yolculuğunda; iş sürekliliği ve verimlilik, teknolojik ihtiyaçlarına uygun çözümler, iş süreçlerini daha verimli, güvenli ve rekabetçi hale getirecek çözümlerimizle yanlarında olacağız.” açıklamasını yaptı.

Önceki İçerik

Data Market, Bilişim 500’de 5 sıra birden yükseldi!

Sonraki İçerik

Microsoft AI Yetkinliğini CEMA Bölgesinde Alan İlk ve Tek İş Ortağıyız