Data Market, Trend Micro’nun Türkiye’deki en üst düzey İş Ortağı oldu

Data Market, sektördeki 25. yılını geride bırakırken, teknoloji gibi her gün değişen bir sektörde kendisini sürekli yenileyerek sürdürülebilir teknoloji çözümleri sunmaya devam ediyor.​

Data Market, güvenlik çözümleri konusundaki kapsamlı ürün bilgisi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman ekibiyle kurumsal müşterilerine uçtan uca güvenlik danışmanlığı hizmetleri sunuyor. Güvenlik konusundaki yetkinliğini bir üst seviyeye taşıyan Data Market, Trend Micro ile olan iş ortaklığını da Platinum İş Ortaklığı seviyesine çıkartarak bu konuya ne kadar önem verdiğini ortaya koyuyor.

Data Market Genel Müdür Yardımcısı Nilgün Toraman, vermiş oldukları hizmet kapsamında “Kurumların güvenlik açıkları nedeniyle uğrayacakları zararlar, maddi kayıplara yol açmakla kalmayıp, telafisi uzun yıllar sürebilen ve sonuçları tam olarak öngörülemeyen itibar kayıplarına da sebep olabiliyor.  Data Market olarak 25 yılı aşkın tecrübemiz ve en üst düzeydeki Trend Micro yetkinliğimizle kurumların güvenlik ihtiyaçlarında güvenilir bir iş ortağı olma yolunda ilerliyoruz.

İş dünyasının, mobil cihaz entegrasyonu, bulut bilgi işlem teknolojisi ve sanallaştırma gibi itici güçlerle gelişmiş siber saldırıların sayısındaki artış, veri güvenliğine yönelik sahip olunması gereken bakış açısını değiştiriyor. Cihaz, konum ya da uygulamaya bakılmaksızın verilerin gerçek zamanlı olarak korunduğundan emin olunması gerekiyor. Şirketler büyüdükçe ve değiştikçe, güvenlik ihtiyaçları da daha fazla önem kazanıyor.” açıklamasını yaptı.

Trend Micro Akdeniz Ülkeleri ve İsrail Kanal Müdürü Mehmet Dağdevirentürk,  “Trend Micro ve Data Market, Platinum İş Ortaklığı ile beraber bölgedeki siber güvenlik projelerinin farkındalığını artırarak kurumların uç nokta, veri merkezi, ağ ve bulut güvenliği projelerine katma değer sağlayacak.” dedi.

Önceki İçerik

Data Market profesyonel hizmetlerini farklı kılan unsurlar nelerdir?

Sonraki İçerik

Data Market, Autodesk’in Türkiye’de Yetkili İş Ortağı oldu